סדנת סוג'וק

סדנת סוג'וק

סדנת סוג'וק

סדנת סוג'וק (4 מפגשים)

טכניקת הסו ג'וק פותחה על ידי פארק ג'יי וו הקוריאני וגורסת שכפות הידיים והרגליים שלנו משמשות כמקור הדמיה והשתקפות לשאר איברי הגוף. לפי השיטה, אם אדם סובל מכאב או בעיה מסוימת באיבר מסוים בגוף, אזי מגע ולחץ על נקודה מקבילה באחת הכפות תעזור לריפוי והחלמה של אותו איבר. המשמעות היא שהפיתרון לבעיה נמצא למעשה אצלנו בגוף!
במידה וקיימת בעיה רפואית, האיבר הפגוע שולח גל לנקודת ההשתקפות באחת מהכפות וגורם לה להיות רגישה למגע. מטפלים הבקיאים בשיטת הסו ג'וק יודעים לגשת ולגעת באותה נקודה ולגרום לה לשלוח גל בחזרה לאיבר הפגוע וכך להתחיל בתהליך ההחלמה של אותו איבר.
השיטה עוזרת לטיפול בבעיות רבות: כאבי גב, כאבי ברכיים, חולשות, פציעות, שברים, מחלות מטבוליות, סרטן ובעיות נפשיות שונות. המטפל ינחה את המטופל כיצד להמשיך את הטיפול גם בבית, מה שעוזר מאוד לזירוז תהליך ההחלמה. לרוב המטופל ירגיש שיפור מהותי במצבו לאחר טיפול או אחד או מספר מצומצם של טיפולים.
השיטה היא שיטה הוליסטית בכך שבמהלך הטיפול בבעיה אחת, יכולה להתעורר בעיה אחרת שכבר הייתה קיימת מתחת לפני השטח אך ללא מודעות המטופל. זוהי הזדמנות מעולה לעקור בעיות רבות מן השורש.

בואו נדבר

לקביעת פגישה ולכל שאלה או בקשה אתם מוזמנים לפנות אלי

052-6200676   02-5344397
mirip56@gmail.com

אודות
שיטות טיפול
סדנאות
מפת הגעה
צור קשר

מירי פטקי
מטפלת ברפואה משלימה
מושב בית מאיר, הברוש 41
ד.נ. הרי יהודה 90865
(מחלף שורש)

מירי פטקי
מטפלת ברפואה משלימה
מושב בית מאיר, הברוש 41
ד.נ. הרי יהודה 90865
(מחלף שורש)
052-6200676 02-5344397
mirip56@gmail.com

שינוי גודל פונט